Za naše šolarje

Pridruži se in naredi dobro delo! Zakaj pravzaprav gre? Bliža se začetek novega šolskega leta in nemalo družin, ki jih pestijo socialne stiske, svojim otrokom stežka zagotovi osnovne šolske potrebščine.

Območno združenje Rdečega križa Zagorje, Društvo prijateljev mladine Zagorje in Mladinski center Zagorje te vabi da se pridružiš dobrodelni akciji Za naše šolarje. V soboto 3.9. in naslednjo soboto 10.9. bomo med 9. in 12. uro na tržnici v Zagorju zbirali osnovnošolske potrebščine; pisala, zvezke, torbe… Torej vse kar potrebujejo osnovnošolci!


Cilj akcije je, da zberemo čim več potrebščin in jih podarimo družinam otrok ter jih na ta način razbremenimo nekaterih stroškov. Vsem, ki se boste odzvali, se za vaše dobro delo že danes zahvaljujemo!

V kolikor se dogodka ne morete udeležiti, in bi vseeno radi pomagali, lahko potrebščine dostavite v MC ZOS vsak delovni dan  od 10.00 do 14.00 ure.